Türkiye'nin Pazar Yeri Elektronik Ticaret Web Sitesi

MD Üyesi
Web Site
https://www.vovego.com
Açıklama
Giyim, Ayakkabı, Elektronik, Anne-Bebek, Süpermarket, Kozmetik - Vovego.Com
Etiketler
eticaret, pazar yeri, c2c, sanal pazar yeri, vovego
Kuruluş Tarihi
02/01/2020
Kategori
E-Ticaret
VOVEGO E-TİCARET BİLİŞİM PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Elektronik Ticaret dünyada genelinde olduğu gibi Türkiye’deki firmaların da iş modellerini temelden etkilemektedir. Firmaların satış ve pazarlama kanallarını sanal ortama taşımaları, hızla gelişen pazarlarda rekabetçi olabilmeleri için bir zorunluluk haline gelmiştir.

Bu kapsamda hizmet göstermeyi amaçlayan şirketimiz resmi olarak 02.01.2020 Perşembe günü kurulmuş olup, öncelikli olarak Elektronik Ticaret ile tanışmamış kurumları ve bireyleri https://www.vovego.com web sitemizde kurulu olan pazaryeri sistemi ile elektronik ticaret ile tanıştırmayı ve rekabetçi olabilmelerini hedeflemiştir.

Hali hazırda Elektronik Ticaret sektöründe bulunan kurumlara da, daha geniş bir kitleye ulaştırmak amacı ile online mağaza hizmeti sunmaktadır.

Sunmayı hedeflediğimiz hizmetler ile firmalar için mümkün olduğunca çözüm ortağı olabilecek şekilde katkıda bulunmak ve Elektronik Ticaret çağının sunduğu olanaklardan maksimum şekilde yararlanmalarını sağlamaktır.

Ayrıca, kendi kategorilerinizi oluşturarak ürünlerinizi istediğiniz başlıklarda sergileyebilirsiniz.
vovego.com'da işlerinizi büyütmek için siz de bir Mağaza Açın!


Türkiye'nin her yerinden satış yapmak isteyen işletmeler vovego.com'da ücretsiz mağazasını hemen oluşturabilir. vovego.com'da ürün mağazası açan firmalar Xml ( toplu Ürün Yükleme) servisini kullanarak toplu ürün yönetimi yapabilir. Toplu Güncelleme servisini kullarak ürünlerinin fiyatlarını çok hızlı bir şekilde artırabilir veya indirim uygulayabilir. Satışlarını artırmak için sende hemen ücretsiz mağazanı aç.

NOT: Şirketimizin yeni olması sebebi ile herhangi bir kargo firması ile anlaşmamız bulunmamaktadır. İlerleyen süreçte anlaşma sağlamak için görüşmeler yapacağız.
Beğenenler:
Serbay
MD Üyesi
1
1
0
#1
Yorumu Paylaş

Yorumlar

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi