MyBB Dizayn - MyBB, Webmaster, E-Ticaret Forumu MyBB Dizayn Premium Temalar Stabilizer Tema Geri Bildirim & Öneri Stabilizer Teması ile 2020'e Merhaba Deyin!
09-01-2020 Saat: 11:43

Stabilizer Teması ile 2020'e Merhaba Deyin!

DeSiGNeR
[Resim: kapak.png]

Son Düzenleme : 20.01.2020

Merhaba değerli takipçilerimiz!

Sizlere, yeni projemiz olan Stabilizer Teması'nın haberini vermekten son derece mutluyuz. Tasarımı, modern yapısı kullanılabilirliği açısından her konuda üstün bir temadan bahsediyoruz.

Tema ile ilgili görsellere geçmeden önce şunu söylemek isterim ki MyBB Dizayn gerçekten bizim için özel bir yer, 2019 yılıda bizim için bir o kadar özel bir yıl oldu. Çünkü daha önceleri temellerini attığımız birçok faaliyet alanımızda istediğimiz yerlere daha da yaklaştığımızı, daha önceleri yapılamaz olarak düşünülen birçok noktada MyBB Dizayn ekibi olarak fark yaratabileceğimizi gördük ve gösterdik. Bu sistem bizim için hassas bir sistem ve içimize sinecek çizgileri belirlememiz dahi bir hayli zaman aldı. 2019 senesi içerisinde burada tek tek bahsedemeyeceğimiz birçok yönde ufak veya geniş çaplı çalışmalarımız oldu, o yüzden fazla uzatmayacağım.

Son olarak şunu da ekleyeyim; bir çok hareketimiz, başarımız çekemeyenlerin diline pelesenk oldu. Biz çekemeyen kesime inat bu senede, geçtiğimiz sene gibi, çok daha güzel çalışmalar ile karşınızda olacağımızın bilgisini verelim. 2020 senesinde sizlerin de desteğiyle MyBB topluluğunu ileri taşımaya devam edeceğiz. MyBB Dizayn ekibi olarak herkese mutlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir 2020 diliyoruz.

Stabilizer Teması'ndan görseller;NOT : Tema hala gelişim aşamasındadır, zamanla resimlerde gördüğünüz alanlar değişebilir. Çıkış tarihi belli değil.Ek Not 20.01.2020

Temanın çıkış tarihi ile ilgili sorular alıyorum o yüzden bundan sonraki açıklamaları yapmam elzem bir hal aldı. Stabilizer temasının bu aşamaları çok önemli ve bu durumlar bizim için temanın her sayfasını istediğimiz seviyeye getirme amacımızda bir fırsat. Kodlamasına henüz başlatmadık bile çünkü çizim tam anlamıyla bitmiş değil, o yüzden sizlere tarih veremiyoruz. Konuda belirtilen resimler temsilidir, bunların tamamı henüz planlanma aşamasında, dolayısıyla çeşitli şeyler değişebilir, daha iyi bir formül bulunabilir veya vazgeçilebilir.

Tema fiyatını merak eden büyük bir kesim var onlara şöyle cevap vereyim; ekip olarak daha önce yapılmamış ve denenmemiş bir çok şeye imza attık. Tüm bunlar MyBB Dizayn bünyesinde toplanan yetenekli isimlerin harcadığı emek sayesinde mümkün olabiliyor. Ancak hayatta emekten daha fazlasını gerektiren şeyler var. Tam fiyat veremiyorum fakat bu temanın fiyatı diğer temalar gibi 150TL olmayacaktır ama yayımlandığı tarihlerde, çıkışına özel sınırlı sayıda indirimler olacak. Eğer bu fırsat indirimlerini yakalayabilirseniz uygun fiyata alabilirsiniz.

Geçtiğimiz yılın tüm bunaltıcı yoğunluğuna rağmen, bu sene sizlerin de desteğiyle daha da güçlenerek tüm MyBB severler için daha da iyisini yapmak için çabalayacağımızı bilmenizi isteriz. mybbdizayn ekibi olarak yanımızda olan herkese teşekkürler, herkese mutlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Ponifex Teması
MD Üyesi
Yeni Üye
2
7
0
Beğeni : 1
0 mesaj içinde 0 beğeni aldı.
Puan:5.7₺
H-A-R-İ-K-A
Beğenenler :

MD Üyesi
Yeni Üye
1
3
0
Beğeni : 2
0 mesaj içinde 0 beğeni aldı.
Puan:2.59₺
Tema gerçekten çok başarılı yeni nesil temalarda olan gece modu bu temaya entegre edilirse gerçekten harika bir iş olur.
Beğenenler :

MD Üyesi
Yeni Üye
0
8
0
Beğeni : 2
2 mesaj içinde 2 beğeni aldı.
Puan:3.7₺
Ellerine sağlık abi her defasında beni şaşırtmayı başarıyosun güzel çizimlerinle Smile
Beğenenler :

Lipovna TemasıArcobaleno Teması
Dizayn Müşterisi
Tema Sahibi
2
14
0
Beğeni : 1
1 mesaj içinde 1 beğeni aldı.
Puan:1₺
Şahsi görüşüm profili (profil bilgilerinin vs. olduğu yer özellikle) temanın diğer yerleri gibi biraz daha cafcaflı yapmanız yönündedir. Diğer yerlere göre sönük kalmış gibi. Onun haricinde fişek gibi tema.
Beğenenler :

Loprox Teması
Dizayn Müşterisi
Tema Sahibi
0
2
0
Beğeni : 0
0 mesaj içinde 0 beğeni aldı.
Puan:0.5₺
yine güzel bir tema ellerinize sağlık
Beğenenler :

3+ Tema Sahibi
Dizayn Müşterisi
Tema Sahibi
0
9
0
Beğeni : 6
1 mesaj içinde 1 beğeni aldı.
Puan:29.1₺
Muhteşem olmuş gerçektende elinize kolunuza sağlık.
Beğenenler :

MD Üyesi
Yeni Üye
0
5
0
Beğeni : 0
0 mesaj içinde 0 beğeni aldı.
Puan:1₺
Tema çıkınca almak istiyorum. Belirli değişiklikler yaptırmakda istiyorum hocam bilgilendirirmisiniz.
Beğenenler :

DeSiGNeR
Administrator
40
177
20
Beğeni : 39
55 mesaj içinde 39 beğeni aldı.
Puan:279.07₺
Yorumlarınız için teşekkür ederiz.. Konuda da yazdığımız gibi temanın bir çıkış tarihi yoktur, tüm ayrıntılar planlandığı için aceleye getirilmemesi gereken bir proje olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca şunu da ekleyelim; her şey düşündüğümüz gibi giderse şayet, bir çoğunuzun istediği gibi tema gece/gündüz modu olarak satışa çıkartılacak.

@kaptan38 Tema hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi forumu takip ederek öğrenebilirsiniz, bunun için tarafınıza dönüş yapmamızı beklemeyin. Rolleyes
@gnaremoob Profil sayfası yeniden düzenlenecek, genel olarak bir çok kısma ufak dokunuşlar yapılabilir, burada gördüğünüz temsili resimlerdir ve zaten yine sizlerinde önerileriyle eklenebilecek şeylerin olduğunu hatırlatalım.

Mutlu günler dileriz..
You only live once, but if you do it right, once is enough.
[Resim: giphy.gif]
Beğenenler : premiumcuyuz , gnaremoob

MD Üyesi
Yeni Üye
0
1
0
Beğeni : 0
0 mesaj içinde 0 beğeni aldı.
Puan:0.5₺
Ellerinize sağlık çok güzel bir tema olmuş Smile
Beğenenler :

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi