MyBB Dizayn - MyBB, Webmaster, E-Ticaret Forumu MyBB Dizayn Forum Öneri Merkezi MybbDizayn Aşırı Başarılı Buldum.
23-12-2019 Saat: 03:23

MybbDizayn Aşırı Başarılı Buldum.

MD Üyesi
Arkadaşlar yaptığınız farklılıklar çok göze hitap ediyor. Bu başarılı çalışmayı öncelikle tebrik etmek istiyorum ve bir şey merak ediyorum.

Görsel olarak çok fazla değişiklik var. Bir sektör'de forumum var buna köklü bir değişiklik yapmak istesek maliyeti ne kadar olur ? Aslında ofis gibi ortamınız varsa oraya ziyaret etmek isterim.(Yakınsa)

Siteye ilk girildiğinde farklı alanın olması, 
Kayıt alanın modern olması
Forum/Kategori anasayfası'nın efsane olması 
Mağaza gibi para gibi istemlerin olması çok iyi. Bunlar farklı varyasyonlar ile farklı konseptler için de kullanılabilir bunu hayal edebiliyorum. Lakin bunun ortalama fiyatı nedir ?

(Örneğin forum adresimi baştan aşağı bu tarz yenilemek istiyorum.) 

Bir de merak ettiğim şey şu ? Bu kadar değişikliği yapan insanlar prostats olayını neden r10.net veya wmaraci.com gibi yapmadı ? (Soruları ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim.)
Beğenenler : (c) xLd^

DeSiGNeR
Administrator
40
177
20
Beğeni : 39
55 mesaj içinde 39 beğeni aldı.
Puan:279.07₺
Merhaba! MD forumlarına hoş geldiniz.
Güzel yorumunuz/düşünceleriniz için teşekkür ederiz. 

Her türlü fiyat bilgisi için (0850 346 4631) numara whatsap'tan bilgi alabilirsiniz.
r10 ve wmaracı'dan örnek vermişsiniz, istatistik konusunda ilerleyen zamanlarda benzer bir projemiz olacak.

Çalışmalarımızdan da anlayacağınız üzere bizler MyBB'i çok seviyoruz ancak böylesi büyük bir toplulukta ortaya koyulan bir çalışma, bir değer ne yazık ki yok denebilecek kadar az. Çünkü insanların bir araya gelip ortaya bir şeyler çıkarabileceği platformlar mevcut değil, mevcut platformlar ise etkinlik ve üretkenlik manasında öleli çok olmuş. MyBB Dizayn ekibi olarak bizlerde bu topluluğa hak ettiği hizmeti sunmak ve zirvede ki Tasarım forumu olmak istiyoruz. Hedefimiz buyken biliyoruz ki yolumuz uzun, ancak azimliyiz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Sizden gördüğümüz desteklerle kaliteli bir topluluk oluşturmak birincil hedefimiz ve bu gerçekleşene kadar dinlenmeyeceğiz. iyi forumlar. Angel
You only live once, but if you do it right, once is enough.
[Resim: giphy.gif]
Beğenenler :

MD Üyesi
Yeni Üye
4
14
0
Beğeni : 8
6 mesaj içinde 6 beğeni aldı.
Puan:9.7₺
Çok güzel cevaplamışsınız evet yol biraz uzun ama sağlam ilerlemek de farklı bir olay. Normal hayatta aktif işlerinizi bilmiyorum ama sağlam yerlere reklam bütçesi vermek biraz zor sanırım. Normalde telefondan arayabilirim ama istediğim özellikleri bir önceki cevabımda yazdım. Ortalama bir fiyat  iletişimi sağlıklı kılacaktır bu konuda özel mesaj atabilirsiniz. Çünkü bütçe dışına çıkarsa yaptırma ihtimalım azalacaktır. Bu sebeple boşuna vaktinizi almak istemiyorum. ( Şöyle düşünün. Her şeyi konuştuk baya vaktinizi aldım ama sonunda bütçe problem oldu. Bu size zaman kaybettirecektir. En azından bir şeyler bilmek insanı rahatlıyor.) Mybbdizayn'ı çok beğendim. Renkler ve index değiştirilerek bir çok varyasyon üretiebilir.
Beğenenler :

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi