MyBB Dizayn - MyBB, Webmaster, E-Ticaret Forumu MyBB Dizayn Forum Duyuruları MyBB Dizayn - Forum Günlükleri #1
28-09-2019 Saat: 22:05

MyBB Dizayn - Forum Günlükleri #1

3D Modeler
[Resim: o6tx0v.png]

Herkese merhabalar, ilkini gerçekleştireceğimiz MyBB Dizayn Forum Günlüğüne hoş geldiniz.

MyBB Dizayn forumlarında daha iyi, daha kullanışlı ve daha isabetli bir yapıya ulaşmak adına bölümlerimizde sürekli geliştirmelerde bulunuyoruz. Bu geliştirmeler kimi zaman ufak bir değişiklik olabilirken, kimi zaman kategorinin işleyişini sıfırdan ele almak düzeyinde olabiliyor. Zaman içerisinde kimi bölümlerimizde bu değişiklikler neticesinde 'oldu' derken, kimi bölümlerimizde ideal yapıya ulaşmak aylar ve belki de yıllar içerisinde yapılan değişiklikler serisiyle mümkün olabiliyor, bunun için tabii ki siz üyelerimizin de etkisi büyük.

Burada önemli olan husus, çoğu zaman ideal noktaya varmanın yapılan nice değişiklikler ve bu değişikliklerin farklı artılarının birikimiyle oluşan bir serüven şeklinde yaşanması. İlk baştaki noktadan en sondaki 'ideal noktaya' atlayış çoğu zaman mümkün değil. Dolayısıyla yapılan tüm bu değişiklikler bir sonraki değişikliğin ortaya çıkışında, onun yapılabilmesinde pay sahibi oluyor. Sizlere bugün bahsedeceğimiz Forum Değişiklikleri ve Ticaret sistemi de bu özelliğe sahip.


POSTBİT ARKAPLAN

Artık MD üyeleri kendi postbit rengini belirleyebiliyor. Bu şimdilik eklediğimiz renkler ile sınırlı olsa da, ilerleyen zamanlarda bunu daha geniş renk seçenekleriyle sizlere sunacağız. Postbit rengini belirlemeyenler, otomatik yani "random" seçeneği ile her sayfa yenilendiğinde mevcut renklerden birini almakta.

Kullanıcı Paneli >> Bilgilerini Düzenle >> İsteğe Bağlı Profil Bilgileri

[Resim: o68yye.png]


PROFİL ARKAPLANI

Tamamen kullanıcının kendi isteğine göre değiştirmesinin doğru olacağını düşündük ve kişiselleştirilmiş profil alanını aktif ettik. İlgili bölüme girip kullanmak istediğiniz resmin linkini ekleyip kaydet demeniz yeterli olacaktır. Yukarıda postbit için bahsettiğim durum burada da geçerli, eğer bir arkaplan belirlemezseniz; bizim önceden belirlediğimiz arkaplan resmi görünecektir.

Kullanıcı Paneli >> Bilgilerini Düzenle >> İsteğe Bağlı Profil Bilgileri

[Resim: o68l9c.png]
[Resim: o9CxnA.png]


E-TİCARET BÖLÜMÜ

Artık herkes MyBB Dizayn platformunda satış yapabilecek. Tamamen özelleştirilmiş kategori seçenekleriyle istediğiniz herhangi bir ürünün satışını sorunsuz yapabileceksiniz. Tabi bu kategoriye konu açabilmeniz için TC Kimlik ve SMS Onay yapmanız şartı konulacak, dolayısıyla hazırlıklarımız tam anlamıyla bitmedi. İlerleyen günlerde kategoriyi aktif hale getirdiğimiz de bunun için özel bir konu açıp açıklamasını yapacağız.

Link : https://www.mybbdizayn.com/e-ticaret-forumu.html

[Resim: o686jq.png]


PUAN SİSTEMİ

Şimdi bu ne alaka? der bazılarınız. Puan sisteminde ki en büyük amaç; ilerleyen zamanlarda birikimlerinizle bizden tema satın alabilmeniz olacak. Şuan sizin için pek önemi olmasa da, zamanı geldiğinde yararını göreceğinizi ekleyelim. Wink Ayrıca forumda paylaştığım veya paylaşacağım çoğu Grafik Arşivi yada önemli dosyalar için yine ödeme yaparak linkleri göreceksiniz.

[Resim: o6lv1v.png]


MyBB Dizayn olarak amacımız MyBB topluluğuna hakettiği hizmeti sunmak. Hem site olarak hem de forum olarak lokal bir yapıda, keyfi yönetilen ve hep aynı kişilerin zaman geçirip muhabbet ettiği bir sanal mahalle oluşturmak değil, büyük çapta olan, olabildiğine profesyonel yapıda, MyBB severler için zirvede ki Tasarım forumu olmak. Hedefimiz buyken biliyoruz ki yolumuz uzun, ancak azimliyiz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Sizden gördüğümüz desteklerle kaliteli bir topluluk oluşturmak birincil hedefimiz ve bu gerçekleşene kadar dinlenmeyeceğiz.  Cool


MyBB Dizayn Yönetimi
Beğenenler: (c) xLd^ Novruz madeline

MD Üyesi
Yeni Üye
0
10
0
0
5.2₺
Üyemiz, 2
mesaj içinde toplamda 3 beğeni aldı.
ellerinize sağlık
Beğenenler:

Stabilizer Teması
Dizayn Müşterisi
Tema Sahibi
6
50
1
0
29.24₺
Üyemiz, 30
mesaj içinde toplamda 13 beğeni aldı.
Bilgiler için teşekkürler.
Beğenenler:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Discord
E-mail Gönderin
Bizi Arayın
Whatsapp Mesaj Gönder