MD Ticari Değişim ve Gelişmeler | Önemli Duyuru


1 Ziyaretçi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu Başlığı : MD Ticari Değişim ve Gelişmeler | Önemli Duyuru

Konu Sahibi : bilsoft

4
(Cevap)
388
(Gösterim)
DeSiGNeR
*******
Administrator
Konuyu Başlatan
Yorumları:
71
Konuları:
21
Rep Puanı:
8
(Cinsiyet)
Bay


0
4 Aylık Hizmet
#1
06-06-2019 Saat :13:49
[Resim: 4pRpnJ.png]


Herkese merhabalar,

MyBB Dizayn forumlarında takipçilerimiz ile aramızdaki diyaloğa önem veriyoruz demiştik, bu verdiğimiz önemi başta mybbdizayn.com adresini kullanıma açarak, tasarladığımız temalara açtığımız özel bölümlerde foruma/temalara dair görüşlerinizi, önerilerinizi, sorularınızı ve eleştirilerinizi dile getirebileceğiniz çok sayıda kategoriler ile, üyelerin çeşitli hususlarda görüşlerini almak için açtığımız özel bölümler ve Forum Destek gibi direkt olarak forumun işleyişiyle alakalı hususlarda yansıtmaya çalışıyoruz. Ancak diyalog tek taraflı olan bir şey değil. Yönetimin, üyelerin fikrini ve düşüncelerini duymasının yararlı olması gibi, üyelerin de, yönetimin; satışta olan ürünlere dair belirlediği bazı problemlerin, çözümü için neler yapıldığı gibi hususlarda bilgi sahibi olması önem taşıyor. 

Destek Süresi / Sorunlar
Artık çok önemli bir kuralımız var. Bir tema alıp kurulumunu yaptınız, ilerleyen zamanlarda bir sorun farkediyorsunuz. Bunun için ilk yapmanız gereken, destek sitemiz olan mybbdizayn.com adresine girip, ilgili kategorinin kurallarına uyarak sorununuzla ilgili detaylı bir şekilde konu açmalısınız, asla kata satış yapılan telefon numarasına sorununuz ile ilgili mesajlar atmayın, cevap alamayacağınız gibi destekte alamazsınız. Konuyu açtığınız da 2/5 gün içerisinde yaşadığınız problem ile ilgili detaylı inceleme yapılır. Https ve local adreslerde böyle bir sorun varmı diye tema denenerek test edilir, eğer bu sorun temanın orjinalinde yoksa, ücrete tabii destek dışında maalesef bizden destek alamayacaksınız. Tüm satış konularında belirtildiği gibi, düzenlemeler yaparken, farkında olmadan yaptığınız hatalardan dolayı temada oluşan problemlerden yine kullanıcının kendisi sorumludur. Sorun bizde de olabilir bizler de insanız, hata yapabiliriz. Hem bizler hem de sizler bu basit gerçeğin farkında olursa küçük olayları çok da büyütmeden çözebiliriz. Bu, öncesi veya sonrası ayırt edilmeden, konu açıldığı andan itibaren istisnasız her müşterimiz için geçerli olacak bir kuraldır. Zamanla çeşitli şeyler değişebilir, daha iyi bir formül bulunabilir veya vazgeçilebilir. Bu sebeple forumları takip etmeyi unutmayınız.

Tema Güncellemeleri / V2 Versiyonları
Bir tema satın alıyorsunuz ve bir süre sonra bizler o temanın v2 versiyonu için çalışmalar başlatıyoruz. Genelde, çizimden görseller ekleyip kodlamasıyla ilgili özellikle tarih vermeyerek, sıraya girdi diye ekliyoruz. Buna rağmen gelen sorular x10 şeklinde hep şöyle; "Ne zaman gelecek? Kodlaması bitti mi? Hadi bekliyoruz! Tema ne durumda?" bu gibi sorular sorulduktan 2 hafta sonra tekrar aynı şekilde sorulmaya devam ediliyor. Bakın özellikle belirtiyorum, kesinlikle özelden bu tarz mesajlar atmayın çünkü gerçekten bunaldık. Çok merak ettiğiniz bir şey varsa açın konuyu sorun, sizi kısıtlayan yok arkadaşlar ama yeter ki bunu forum adresinde yapın. MD'yi açmamızın bir sebebi de bu aslında. Forumda açılan her konuyu ekipçe görüyoruz, bizden forum üzerinden cevap alma şansınız çok daha yüksek. O yüzden özelden gelen sorulara kesinlikle dönüş yapılmayacak, bunu şimdiden belirtiyorum sonra cevap alamadığınız zaman, beni takmıyorlar demeyin.

Ayrıca bundan sonra satın alınan temanın, tespit edilip ufak tefek hataların giderilmesi dışında v2 versiyonuna, bu konunun açılış tarihinden itibaren gerçekleşen her satış için; şimdilik belirleyemediğimiz ama temaya göre değişecek olan ufak bir fark karşılığında sahip olabileceksiniz. Yani örneğin; Loprox'un v2 versiyonu henüz çıkmamışken, sizler v1 versiyonunu satın aldınız. Daha sonra v2 versiyonu çıktı, eğer v2 versiyonunu isterseniz aradaki farkı ödedikten sonra sahip olabileceksiniz (söz verdiklerimiz hariç). Bu sıfırdan satın alacaklar için geçerli değildir, zaten alacak adam güncel olan v2 versiyonunu alacak, v1 versiyonunun satışı yapılmayacak.

Mobilex Eklentisi
Bir çoğunuzun bildiği gibi, Mobilex eklentisinin ilk duyurusunu Ponifex teması ile yaptık ve temaya sahip olan herkes aynı zamanda Mobilex sahibi de oldu.. Sizlerden gelen isteklerden biri eklentinin temaya bağlı olmadan, bağımsız olarak satılması yönündeydi. Aslında bunun duyurusunu dolaylı yoldan bir çoğunuza ilettik ama bilmeyenler için bir kez daha burada belirtmek istedim. İsteğinize hitaben; Mobilex eklentisini bireysel olarak satışa çıkartacağımız bilgisini vereyim. Söz verildiği için, eklenti 1 hafta içerisinde aceleyle kodlandı. Dolayısıyla bazı hatalar mevcut, kısa bir süre önce duyurduğumuz Mobilex v2 versiyonu ile tasarımını da güncelleyerek temiz bir şekilde satışa çıkarmayı planlıyoruz. Bunun için elbette bir tarih vermiyoruz, rica ediyorum ne zaman gelecek diye mesaj atmayın. Projeye başlandığında, ilgili kategorisinde bilgi konusu açılacak, takipte kalın.

Paketler
Bundan böyle, tarafımızdan aldığınız her hangi bir tema için tasarıma özel eklenti uyarlamaları, eklentileri duyarlı hale getirme veya başka bir sistemde beğendiğiniz temayı, MyBB sistemine uyarlanmasını talep edeceğiniz paketler çıkarıyoruz. Bu paketleri yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda güncelleyeceğiz. Paketlerin ücretleri, içeriğine göre değişkenlik gösterecektir.

Önerileriniz
Forum Öneri Merkezi kategorisinden forumla ilgili çeşitli değişiklik önerilerinde bulunarak bize forumu geliştirmemizde yardımcı olabilirsiniz. Üyelerin önerisiyle yapılan değişikliklerde değişiklik notunun yanında üyenin nickini belirteceğiz.

İyi forumlar.
You only live once, but if you do it right, once is enough.
[Resim: giphy.gif]
Tema Sahibi
**
Tema Sahibi
Yorumları:
11
Konuları:
2
Rep Puanı:
2
(Cinsiyet)
Bay

Ponifex TemasıLoprox TemasıLipovna TemasıExcessum TemasıChromax Teması
5
4 Aylık Hizmet
#2
06-06-2019 Saat :14:40
Yeni tema ve tasarımlar çok hoş olmuş. Elinize sağlık.
< CODER />
*******
$ BOOS $
Yorumları:
55
Konuları:
3
Rep Puanı:
6
(Cinsiyet)
Bay


0
4 Aylık Hizmet
#3
06-06-2019 Saat :19:50
sizler beğendiyseniz bizim için çok güzel bir duydu sağolun Big Grin
Platinum Üye
****
Platinum Üye
Yorumları:
5
Konuları:
1
Rep Puanı:
0
(Cinsiyet)
Seçilmedi


0
2 Aylık Hizmet
#4
08-06-2019 Saat :15:52
Ciddiyet olayı iyi olmuş. Elinize sağlık. Çizim ve kodlamalarınız gayet şık ve güzel gözüküyor. Başarılarınızın devamını dilerim Smile
DeSiGNeR
*******
Administrator
Konuyu Başlatan
Yorumları:
71
Konuları:
21
Rep Puanı:
8
(Cinsiyet)
Bay


0
4 Aylık Hizmet
#5
08-06-2019 Saat :15:54
(08-06-2019 Saat :15:52)uuR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ciddiyet olayı iyi olmuş. Elinize sağlık. Çizim ve kodlamalarınız gayet şık ve güzel gözüküyor. Başarılarınızın devamını dilerim Smile

Sizlerin desteği ile daha güzel çalışmalarla karşınızda olacağız, teşekkür ederiz.
You only live once, but if you do it right, once is enough.
[Resim: giphy.gif]