MyBBDizayn - Premium ve Özel Temalar

Tam Versiyon: 1.8 Aktivasyon Mail Yardımı.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar burada bu konuyu açma sebebim 2 aya yakındır orjinal mybb destek sitesinde yardım bulamayınca burdaki serbest kürsiye yazayım dedim çünkü buradaki temalardan hiçbirini almadım alan arkadaşların altına yazmak istemedim sen hayırdır derler diye o yüzden serbest kürsiye yazmaya karar verdim

Şimdiden yardım edebilecek insacıklara teşekkürler.

Sorunum:Elimde html mail varben bunu kayıt olduktan sonra insanlara giden şuraya tıkla onaylansın olan maili html mail yaptım düzenledim fakat siteme bu kodu ekleyince eski kodları silip şak site çöküyor anlam veremiyor ilk (1) (2) yazan fonksiyonlardan sandım fakat onlada alakası yok html mailim zaten sağlam ne yapacağımı bilemedim.

Alıntı orjinal destekde açıklamam:"bu html mail kodunu aşağıdaki resimdeki alana direk kopyala yapıştır yapınca site komple çöküyor girilemez oluyor ve ben yukardaki kod da sadece "{3}/member.php?action=activate&uid={4}&code={5}" bu kodu butona ekledim diğer (1) - (2) ' yi  eklemedim sanırsam ondan dolayı çöktüğünü düşünüyorum kısaca tam olarak nereye yazacağımı bilemedim bu html mailini göndermesi için.

Resim:https://prnt.sc/okl3tb"


şimdiden hereksese teşekkürler.
Öncelikle merhaba, destek sitesinde açtığınız konuyu gördüm, tam olarak 17 gün olmuş, bilginize.
Şimdi şöyle bir durum var, eğer sorduğunuz sorunun cevabını biliyor olsaydılar dönüş yaparlardı, gönüllü olarak yapıyorlar bu işi nihayetinde. O yüzden "keşke yardım etseniz" gibi yakınmamalısınız.

Burada bu tarz konulara yer vermek istemediğimiz için destek kategorisi yok, sizde farkındasınız bu sebeple açıklama gereği duymuşsunuz. Biz şimdi bu konuda bir şekilde yardım edebilsek size, bu tür konuların sonu gelmez. Dolayısıyla bu konuyu kilitliyorum, bu tarz konuların MD platformunda açılmamasını da özellikle rica ediyorum. Eğer yine bu konuyu görüpte yardımcı olmak isteyen biri varsa, size özelden ulaşabilir. İyi forumlar.